Absoluutselt parimad ärijuhtimise ja -arendamise, B2B müügi ja hangete, ekspordi-impordikanalite avamise, turunduse, sotsiaalmeedia haldamise ja sisuloome ning rahvusvahelise koostöö edendamise teenused.
Alustame ja kasvatame oma klientide B2B müüki erinevates ärisektorites ning peamiselt välis- ja eksporditurgudel. Aitame luua ja ellu viia uusi ekspordikontseptsioone, turundusplaane ja vajalikke logistikalahendusi. Leiame uusi ostjaid ja edasimüüjaid-distribuutoreid Euroopas ning üle kogu maailma.
Käivitame oma klientidele nende välisesindusi, tütarettevõtteid ja tegevusi välisriikides (näiteks just lõpetasime Hispaanias ühele oma kliendile uue B2B hulgimüügi- ja turustusvõrgu nullist ülesehitamise projekti).
Osaleme tootearendus- ja disainiprotsessides, et tagada toodete parim vastavus sihtriikide nõuetele ja regulatsioonidele ning klientide eelistustele.
Hangime toorainet, pooltooteid ja alltöövõtuteenuseid erinevatest riikidest (oleme osanikud sourcingu- ja logistikateenuseid pakkuvas ettevõttes China-Europe Sourcing & Logistics OÜ www.china2europe.eu, mis tegutseb peamiselt Hiina-Euroopa suunal, kuid omame tarnejuhtimise kogemust paljudest teistest riikidest.).

Loome oma klientide kodulehtede ja veebipoodide disainikontseptsioone ja sisu (www.vapeboom.eu, www.vapeventa.es, www.china2europe.eu, www.concprot.com).