Absolute Vapes SL 
Plaza de la Constitución, 2, Edificio Neptuno Planta 1, Oficina 2, 29640 Fuengirola (Málaga), España  
https://www.absolutevapes.es
https://www.facebook.com/AbsoluteVapes.es

Meie ettevõte Absolute B2B OÜ pakub multifunktsionaalseid globaalseid teenuseid ühekordsete e-sigarettide tootjatele ja edasimüüjatele äriarenduse, B2B müügi, hanke, ekspordi-impordikanalite avamise, turunduse ja logistika valdkondades.
Loome ja viime ellu uusi müügi- ja turustuskontseptsioone, turundusplaane ja vajalikke logistikalahendusi. Leiame uusi ostjaid ja edasimüüjaid-turustajaid Euroopast ja üle maailma. Käivitame oma klientide väliskontorid, tütarettevõtted ja tegevuse välisriikides. Osaleme tootearendus- ja disainiprotsessides, et tagada toodete parim vastavus sihtriikide nõuetele ja regulatsioonidele ning klientide eelistustele. Tegutseme oma klientide müügi- ja hankeesindajatena. Kuid me ise ei osta ega müü ühekordseid e-sigarette. Me ei tegutse kaupleja-vahendajana – selle asemel ehitame üles optimaalsed müügi- ja tarnekanalid/skeemid ning suhted tootjate-eksportijate ja jaemüüjate vahel, võimalikult otsesed, lühikesed ja lihtsad. Meie propageeritav ärikontseptsioon on hoida hulgihinnad konkurentsivõimelisena ja atraktiivsena, vältides tootja ja jaemüüja vahelises ahelas liiga palju tarbetuid vahendajaid-edasimüüjaid-kasumivõtjaid.

NB! Teadus alles areneb, aga tõendid näitavad, et e-sigarettide kasutamine võib aidata täiskasvanutel suitsetamisest loobuda. Kuigi e-sigaretid on suhteliselt uued ja nende pikaajalisi mõjusid uuritakse, on teadlased juba kindlaks teinud, et e-sigarettidele täielik üleminek on vähem kahjulik kui tubaka suitsetamise jätkamine. Rääkige oma arsti, apteekri või suitsetamisest loobumise treeneriga, et toetada teie teekonda suitsu- või nikotiinivaba elu poole. Lõpetage tubaka suitsetamine - hoolige enda ja oma lähedaste tervisest! Ja pidage meeles, et ei ole lahe haiseda nagu tuhatoos (e-sigaret ei jäta halba lõhna)!