China-Europe Sourcing & Logistics OÜ omanikeks on head partnerid, RicChi OÜ asutajad ja Absolute B2B OÜ, millised alustasid 2021. aastal ühekordsete elektrooniliste sigarettide importi Hiinast Euroopasse. Tänu rikastavale ja edukale koostööle Hiina tootjatega ning rahvusvaheliste transpordiettevõtetega otsustati saadud kogemusi ja loodud logistikalahendusi ära kasutada, et pakkuda teenuseid ka teistele Euroopa ettevõtetele.
Professionaalse meeskonnaga, kellel on laialdased rahvusvahelised äriteadmised, guanxi ja teiste Hiina äritavade mõistmine, ning hästi valitud partnerid, suudame leida meie Euroopa klientidele Hiinast õiged tootjad ja tooted ning korraldada optimaalseima transpordi Euroopasse.
Pakume hankehalduse, konteinerveo, maanteetranspordi, raudteetranspordi, meretranspordi, õhutranspordi, lao-distributsiooni- ja tolliagentuuri teenuseid erakordselt heade veo- ja teenustariifidega.
Euroopa Liitu imporditavatele toodetele, mis nõuavad registreerimist või jaemüügiluba (näiteks e-sigarettide jaemüük Hispaanias ja Saksamaal), saame pakkuda teenuseid ka Euroopa Liidu liikmesriikide ametiasutustega suhtlemiseks, vajalike protseduuride läbiviimiseks ja lubade hankimiseks.
Täidame iga tellimuse rätsepatööna, keskendume igas detailis kliendi individuaalsetele vajadustele ning teeme oma konkreetsed pakkumised võimalikult soodsatel ja kliendisõbralikel tingimustel, et tagada kliendi mugavus ja rahulolu.

https://www.china2europe.eu